SOFT

GENEL TANITIM

Soft bir yaşama davetlisiniz.

Fıstıklık’ ta yüksek standartlarla inşa ettiğimiz Soft projemizde yaşayacağınız 2,5+1 ultra lüks dairelerimizi sizlere sunmaktan mutluluk duyarız. 18 adet cadde mağazasına sahip projemiz geleceği Beylerbeyi ve çevresinin çarşı merkezi olacak lokasyonda bulunmaktadır.

Akıllı ev sistemine sahip dairelerimizde, kumanda ile kontrol sağlayabileceğiniz giyotin cam sistemi ve merkezi klima sistemi alt yapısı yer almaktadır.

Kapalı Otopark Akıllı Ev Sistemleri
Dükkân önü açık otopark Yerden Isıtma
Giyotin Cam Balkon (Kumandalı) Merkezi Klima Sistemi (Alt Yapı)

 

Bu katalogda yer alan görselller sadece SOFT projesi hakkında genel bilgi vermek amacıyla tanıtım mahiyetinde kullanılmış olup taahhüt niteliğinde değildir. 2A YAPI İNŞAAT teknik ve-veya idari nedenlerde ya da tek taraflı insiyatifle projenin teknik şartnamesinde, kat planlarında, taslaklarında ve proje için kullanılan tüm görsellerde dilediği değişikliği, düzeltmeyi yapma ve/veya bunları ortadan kaldırma haklarını saklı tutar. bu katalogta yer alan görsellerin her hakkı saklı olup, 2A YAPI İNŞAAT dışında ve 2A YAPI İNŞAAT’ın yazılı olarak onay verdiği firma ve kişiler dışında, tanıtım ve pazarlama amaçlı kullanılması yasaktır. satış sözleşmesi ila katalog arasında bir çelişki olması halinde satış sözleşmesi esastır.