LOFT

LOFT, 4+1 İbrahimli semtinde, doğayla iç içe modern mimarisiyle 2A YAPI' nın farklı bakış açısının yansıtıldığı prestijli bir proje olarak tasarlandı.

GENEL TANITIM

Her şeyiyle size özel!

Her m2 sizin ve ailenizin konforu düşünülerek en ince ayrıntısına kadar hesaplandı. Brüt 225 m2 4+1 olarak hesaplanıp tasarlanan projemizde her şey sizin yerinize düşünüldü.

Farklı tasarım konseptimizle geçmişteki hayallerinizi bugüne taşıdık. Bahçenin tadını çıkartacağınız sohbet alanları, fitness salonu ve çocuklarınızın mutluluğu düşünülerek tasarlanan sosyal alanlar iç mimarisinde kullanılan ince detaylar ile evinizin terasında dört mevsime şahit olun.

Proje Detayları

Açık Otopark Kamelyalar
Fitness Jeneratör
Oyun Parkı Toplantı Salonu

 

Bu katalogda yer alan görselller sadece LOFT projesi hakkında genel bilgi vermek amacıyla tanıtım mahiyetinde kullanılmış olup taahhüt niteliğinde değildir. 2A YAPI İNŞAAT teknik ve-veya idari nedenlerde ya da tek taraflı insiyatifle projenin teknik şartnamesinde, kat planlarında, taslaklarında ve proje için kullanılan tüm görsellerde dilediği değişikliği, düzeltmeyi yapma ve/veya bunları ortadan kaldırma haklarını saklı tutar. bu katalogta yer alan görsellerin her hakkı saklı olup, 2A YAPI İNŞAAT dışında ve 2A YAPI İNŞAAT’ın yazılı olarak onay verdiği firma ve kişiler dışında, tanıtım ve pazarlama amaçlı kullanılması yasaktır. satış sözleşmesi ila katalog arasında bir çelişki olması halinde satış sözleşmesi esastır.