LOCCA LIFE

Locca Life: İbrahimli semtinde, manzarası kapanmayacak mevkiye konumlanmış 5+1 modern mimari yapısı ile 2a Yapının farklı bakış açısının yansıtıldığı prestijli bir proje olarak tasarlandı.

GENEL TANITIM

Doğayla özdeş proje

İbrahimli semtinde, manzarası kapanmayacak mevkiye konumlanmış, 5+1 modern mimari yapısı ile 2A Yapı’nın farklı bakış açısının yansıtıldığı prestijli bir proje olarak tasarlandı.

Hayallerinizdeki yaşamın bir tık ötesinde keyifli bir yaşama hazır olun. Akıllı ev sistemine sahip olan binamızda yaşam alanı olarak balkonunuzda yaz kış fark etmeden yerden ısıtma sistemi ile keyifli vakit geçirebilirsiniz. Veranda ve kafe alanında şehir sesinden uzak vakit geçirirken çocuklarınız bahçede güvenle oynayabilir.

Proje Detayları

Kapalı Otopark Toplantı Salonu
Spor Salonu (Soyunma Odası) Cep Sinema
Süs Havuzu Akıllı ev Sistemleri
Veranda ve Kafe Alanı Yerden Isıtma
Taziye Evi

 

 

Bu katalogda yer alan görselller sadece LOCCA LIFE projesi hakkında genel bilgi vermek amacıyla tanıtım mahiyetinde kullanılmış olup taahhüt niteliğinde değildir. 2A YAPI İNŞAAT teknik ve-veya idari nedenlerde ya da tek taraflı insiyatifle projenin teknik şartnamesinde, kat planlarında, taslaklarında ve proje için kullanılan tüm görsellerde dilediği değişikliği, düzeltmeyi yapma ve/veya bunları ortadan kaldırma haklarını saklı tutar. bu katalogta yer alan görsellerin her hakkı saklı olup, 2A YAPI İNŞAAT dışında ve 2A YAPI İNŞAAT’ın yazılı olarak onay verdiği firma ve kişiler dışında, tanıtım ve pazarlama amaçlı kullanılması yasaktır. satış sözleşmesi ila katalog arasında bir çelişki olması halinde satış sözleşmesi esastır.